Миколаїв,
Херсонське шосе, 58

З ПН по ПТ: з 8.30 до 19.00

СБ : 9.00 до 16.00

НД : Вихідний

 • RU
 • UA
 • Консультації

  Індивідуальні ортопедичні устілки

  Ортопедична устілка є універсальним інструментом вирішення багатьох ортопедичних проблем. Правильне розподіл ударного навантаження під час руху, підтримка склепінь стопи, розвантаження больових зон дозволяє попереджати багато захворювань.

  Показання для застосування індивідуальних ортопедичних устілок у дорослих

  У дорослих – устілка надійний помічник у боротьбі зі втомою ніг, болем у стопах під час та після фізичних навантажень. Плоскостопість, мозолі, шпора п’яти, артрози суглобів – ось неповний список захворювань при яких устілка просто необхідна.

  Люди, які страждають на цукровий діабет будь-якого типу, повинні використовувати ортопедичні устілки для своєчасного попередження ускладнення діабетичної стопи, появи виразок та ранових поверхонь.

  Ортопедичні устілки потрібні не тільки людям, які страждають на плоскостопість, але і всім тим, хто носить звужене модельне взуття, підбори або просто багато часу проводить на ногах. Устілки ефективно розподіляють статичне навантаження під час руху. Це дарує легкість ходи, дозволяє гуляти, бігати, танцювати, займатися спортом ефективніше та менше втомлюватися.

  Показання для застосування індивідуальних ортопедичних устілок у дітей

  Наскільки впевнено людина стоїть на ногах та амортизує свою ходьбу (зменшує навантаження на хребет та суглоби), залежить від правильності будови склепіння стопи. Плоскостопість і клишонога досить часто виявляються ще в дитячому віці. Малюків це не турбує, а батьки помилково вважають, що у дітей ці проблеми є варіантом норми та корекції не підлягають. Адже саме в ранньому віці, коли відбувається інтенсивне зростання кісток, формування опорно-рухового та капсульно-зв’язувального апаратів, найлегше виправити патологію та попередити подальшу деформацію стоп, своєчасно сформувати правильну ходу та запобігти потенційним проблемам з хребтом.

  З часом «не серйозний» діагноз «плоскостопіє» обернеться не лише натоптишами, болями, набряками, деформацією ступнів у вигляді «шишок» та кривих пальців, а й порушеннями опорних суглобів та хребта. Якщо у батьків є проблеми зі ступнями, то з огляду на вплив спадкового фактора висока ймовірність виникнення цієї патології у вашого малюка. Носіння індивідуальних устілок можна розпочати вже у віці у 4-5-річному віці.

  Не проґавте час, коли з плоскостопістю можна впоратися за допомогою індивідуальних ортопедичних устілок!

  • Переваги індивідуальних ортопедичних устілок:
  • Повноцінна корекція стопи
  • Облік усіх анатомо-фізіологічних особливостей стопи.
  • Можливість постійної корекції проблемних стоп.
  • Розвантаження ділянок стопи при діабеті.
  • Швидкість виготовлення.
  • Не потрібна покупка спеціального ортопедичного взуття.
  • Можливість носіння індивідуальних ортопедичних устілок у модельному взутті.
  • Різновиди індивідуальних ортопедичних устілок

  Основне завдання індивідуально виготовлених ортопедичних устілок – профілактика та корекція плоскостопості. Проблеми зі стопами суто індивідуальні, тому не варто купувати готові устілки в ортопедичних салонах. Тільки досвідчений лікар-ортопед, який володіє технікою виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок, врахує всі особливості будівлі та статико -динамічний навантаження стоп.

  Дитячі устілки мають спеціальні супінатори, які при ходьбі утримують стопу дитини у фізіологічному положенні та сприяють зміцненню м’язів склепіння стопи.
  Профілактичні індивідуальні устілки для повсякденного взуття дозволяють правильно розподілити навантаження на стопи, запобігти втомі та набряклості ніг, є тренажером, що профілактує деформацію стоп.

  Устілки при шпорі п’яти – значно полегшують больовий синдром, перешкоджають розвитку загострень і ускладнень цього захворювання.
  Устілки при діабетичній стопі допомагають нормалізації кровообігу в ступнях при діабеті. Це дає значне поліпшення якості життя та попереджає виникнення ускладнень.
  Ретельний підбір сучасних матеріалів та ручна корекція устілок з урахуванням усіх особливостей стопи пацієнта дозволять уникнути багатьох проблем, що виникають через деформацію стопи.

  Досвідчений фахівець, лікар травматолог — ортопед проводить підбір матеріалів та технологій, за якими будуть виготовлені устілки для дорослого або дитини за наявності будь-якої з перерахованих вище проблем.

  • Залишились питання?
  • Ми з радістю на них відповімо!